Account IconLogin|Sign Up
Go BackSuskunlar

Suskunlar Season 1

Here's where to watch every episode of Suskunlar season 1. Mouseover or tap an episode to see where to stream it. Click or tap the play icon to stream it on the best available service.
Season 01, Episode 01 Hatırlamak Unutmaktan Zordur.

S01 E01

Mar 1, 2012
view more

Hatırlamak Unutmaktan Zordur. Mar 1, 2012 Kuyudibi Mahallesinde doğan Bilal, Zeki, Ecevit ve İbrahim sünnetten kaçarken bir baklava arabası çalarlar ve bu araba yaşlı bir adama çarpar. Bunun sonucunda hapse girerler ve hapiste kötü muamele edilir. Bu dört arkadaş birbirlerini bir daha görmeyeceğine söz verirler. Ama Zeki, bu sözü bozar. Farklı hayatları olan arkadaşları bir araya getirir. Bunlar Özcan (Fatih Paşalı)'ı vururlar ve Zeki öldürülür.

Not Available
Season 01, Episode 02 Ayrılık öldürmez. Gerçekler Öldürür.

S01 E02

Mar 8, 2012
view more

Ayrılık öldürmez. Gerçekler Öldürür. Mar 8, 2012 Zeki'nin ölümünden sonra bu arkadaşlar intikam listesi hazırlar ve ilk hedefleri hapishane gardiyanı Sait Karam (Reha Özcan)'dır. İlk önce diğer hapishane gardiyanı Hüseyin Kıran'ı bulurlar. Amaçları Hüseyin'i konuşturup geçmişte neler gördüğünü söylemesidir. Ama Bilal (Sarp Akkaya) küplere biner ve Hüseyin'i öldürmek ister. Gurur Kutay (Berk Hakman) adında bir polis ortaya çıkar. Ecevit (Murat Yıldırım)'ten şüphelenir. Bilal Takoz İrfan'a telefon eder ve Takoz oraya gider. Bu sırada İbrahim (Güven Murat Akpınar) İrfan'ın arabasını vurur.

Not Available
Season 01, Episode 03 En Çok Sevdiğin. . . En Zor Anında Yanına Koştuğundur.

S01 E03

Mar 15, 2012
view more

En Çok Sevdiğin. . . En Zor Anında Yanına Koştuğundur. Mar 15, 2012 Ecevit, arkadaşlarını kendi evine çağırır ve orada Sait'ten nasıl intikam alacaklarını konuşurlar. Bu sırada eve Birsen (Pelin Doğru) ve Sermet (Murat Garipağaoğlu) eve gelirler. Ecevit kaydı vermekten vazgeçtiği için Sait'in evine giderler. Çocukların dövüldüğü kaydı alıp savcıya gönderirler. Bu sırada Ecevit Sait'in avukatı olur.

Not Available
Season 01, Episode 04 Bazıları Kim Olduğunu Geç Anlar.

S01 E04

Mar 22, 2012
view more

Bazıları Kim Olduğunu Geç Anlar. Mar 22, 2012 Ecevit'in babası Belalı Naim (Metin Oktay) hapisten çıkar ama Ecevit onu terkeder. Sait'in güvenini kazanması lazımdır. Ama Hüseyin'den hapishanede bir çocuk öldürüldüğünü duyar ve Hüseyin'i, aynı zamanda İrfan'ı mahkemeye çağırırlar. Hüseyin Bilal'e verdiği sözü bozup Sait'e yalancı şahitlik yapmıştır. Bu yüzden İrfan ve Sait tek casede kurtulmuşlardır.

Not Available
Season 01, Episode 05 Kime Güveneceğini İyi Düşün.

S01 E05

Mar 29, 2012
view more

Kime Güveneceğini İyi Düşün. Mar 29, 2012 Sait artık Ecevit'e güveniyor. Ama her şeyini anlatacak kadar değil. Ecevit yine de öğrenecek. Çünkü Sait'i uzun yıllar hapiste tutmak için çok daha fazlasına ihtiyacı var. Fakat öğrendiğine pişman olacak. Duydukları onu ve diğerlerini dehşete düşürecek. Ecevit elindekileri kullanmak için şimdi hiç kaldıramayacağı bir şey yapmak zorunda. Ondan sonra başını kime yaslayacak? Ahu Ecevit'e son sözünü söyledi. Ecevit'in yanında olması şimdi tek bir şeye bağlı. Gurur kendine her zamankinden çok güveniyor. Çünkü artık sadece ipucu değil, bir de şahidi var.

Not Available
Season 01, Episode 06 İnanmak En Büyük Kumardır.

S01 E06

Apr 12, 2012
view more

İnanmak En Büyük Kumardır. Apr 12, 2012 İrfan Ecevit'ten şüphelendi ve düştü peşine. Ecevit kendini aklamak için bir kurban bulmaya çalışır, ama İrfan kendi kurbanını bulmuştur bile. Ecevit tüm bunlar olurken, babası hakkında bilmediği şeyler öğrenir. Ve bir kez olsun inanmak ister babasına ama soru listesi uzun. Belalı Naim hala aynı karanlık adam mı? Değişmiş olabilir mi? Herkes yeni bir şansı hak eder mi? Ahu Ecevit'in içini görmüştür bir kere. Şimdi onun da yanında olmaya, kendince herkesi iyi etmeye çalışır. Ama iyilik her sorunu çözmeye yetmez. Naim'in doldurduğu Birsen, Ahu'ya küçük bir göz dağı vermeye kararlıdır artık. Ecevit'ten istediğini alamayan Gurur ise, yeni bir hedef seçmeye karar verir. Buradaki şüpheli listesiyse dar. Ya İbo. Ya Bilal...

Not Available
Season 01, Episode 07 Bugün Kötü Birşey Olmayacak...

S01 E07

Apr 19, 2012
view more

Bugün Kötü Birşey Olmayacak... Apr 19, 2012 Babasına inanan Ecevit, geçmişin intikamını almak için bugünün işlerini bozmaya karar verir. Bunun için İrfan'ın en büyük ve gizli işinin peşine düşerler ancak o işin ne olduğunu bir türlü öğrenemezler. Bu süre boyunca Naim, Bilal'e şantaj yapmaktadır. Herşeyden habersiz intikam peşinde koşan Ecevit'se bu yolda ellerini kirletmeden yürümek için elinden geleni yapmaktadır. Ama İrfan'ın işini bulduklarında, kafası biraz karışacaktır. Bir yönlendirmeyle Birsen'le ilgilenmeye karar veren Ecevit, istemeden onu daha da hayal kırıklığına uğratacak, Ahu'yla ilglili bilmediği bir gerçeği öğrenmesine sebep olacaktır.

Not Available
Season 01, Episode 08 Herkes Ait Oldugu Yere Döner.

S01 E08

Apr 26, 2012
view more

Herkes Ait Oldugu Yere Döner. Apr 26, 2012 İrfan'ın işini bozdu, paralarına el koydu bizimkiler. İrfan'ın canı yandı, şimdi kararlı, peşindekiler her kimse sıradan bulacak. Ecevit, Naim'i İrfan'ın öfkesinden uzak tutmak için ona bir kurban vermek zorunda. Ama lafını dinletmesi şimdi hiç kolay değil. Çünkü gözü dönmüş İrfan artık avukatı da yanına yaklaştırmıyor. Ona yaklaşmak için uğraşan Ecevit, o kurbanı ikna etmesi için, sokaklarda koşturan Bilal'e güveniyor. Bilal bu arada, Ecevit'in gölgesinde kalmaktan rahatsız. Ahu'yla nasıl birlikte olmaya başladıklarını anlatacak Ecevit'e ve yardım isteyecek ondan. Ecevit kardeşinin ilişkisine kendi yöntemleriyle yardım edecek.

Not Available
Season 01, Episode 09 Vicdan Yarası

S01 E09

May 3, 2012
view more

Vicdan Yarası May 3, 2012 Bilal'in kardeşlerine söylediği yalanlar birikti. Yaptıklarının hesabını vermesi artık çok zor. O vicdan azabıyla kıvranırken, Ecevit işin içine iyice karışan babasını İrfan'dan bu sefer uzak tutmak zorunda. Çünkü yeni plan bir hatayı daha kaldırmaz. Ecevit şimdi bir taşla iki kuşa birden son darbeyi vuracak. Biri İrfan. Ya Ecevit'in elinden kurtulacak ya damgayı yiyecek.

Not Available
Season 01, Episode 10 En Büyük Bela, En Günahsızın Başına Gelir.

S01 E10

May 10, 2012
view more

En Büyük Bela, En Günahsızın Başına Gelir. May 10, 2012 Bilal yalanlarını itiraf etti kardeşine, çok pişman. Ama Şerif onun yüzüne bile bakmıyor. Bilal için her şeyi değiştirir bu. Şerif yoksa, Bilal bu işte yalnızsa eğer, o zaman kural da yok. Gözünü kararttı, bu sefer İrfan'ı öldürecek. Kendini harcarcasına atlayacak belaya ama bela Bilal'i değil, en günahsızı seçecek...

Not Available
Season 01, Episode 11 U Dönüşü

S01 E11

May 17, 2012
view more

U Dönüşü May 17, 2012 İbo'nun ölüm kalım savaşı sürüyor. Ama Bilal'in bir süre ortadan yok olması gerek. Çünkü bu sefer İrfan'ı fena kızdırdı. İrfan emri verdi. Cebrail Bilal'in işini bitirecek. Cebrail sonunda yüzünü gösterecek ama yöntemleri Bilal'i dehşete düşürecek. Bu arada kötüler birleşiyor. Gurur, İrfan ve Sait yıllar sonra tekrar bir araya gelirken, Ecevit, izini bulamadıkları tek ismi sonunda duydu: Gazanfer. Onu bulmak için uğraşırken Ecevit için bir anda hayat duracak. Kardeşinin mutluluğu için hislerini kendine bile itiraf etmeyen Ecevit, kendi bile anlamadan bu kez soluğu Ahu'nun yanında alacak.

Not Available
Season 01, Episode 12 Bir Garip Ecevit Hikayesi

S01 E12

May 24, 2012
view more

Bir Garip Ecevit Hikayesi May 24, 2012 Gurur, İrfan ve Sait yıllar sonra birleşti. Fakat acımasız planları bugün de hala aynı şey üzerinden: Çocuklar. Hapisten çıkan bir çocuk şimdi ellerinde: Garip. Dört kardeşin küçükken yaşadıklarını yaşamış yalnız bir çocuk Garip. Bizimkiler, kendi çocukluklarını kurtarmak istercesine yardımına koşacak onun.

Not Available
Season 01, Episode 13 Gazanfer Bulanındır.

S01 E13

May 31, 2012
view more

Gazanfer Bulanındır. May 31, 2012 BEKLENEN YÜZLEŞMENİN GALİBİ KİM OLACAK? İrfan köstebeğin, Ecevit Gazanfer'in, Gurur üçüncü adamın peşinde! İrfan ve Sait için şimdi herkes şüpheli. Onlar köstebeği ararken Ecevit Gazanfer'i bulmak için uzun bir yola çıkacak ve hedefe adım adım yaklaşacak. Sonunda Ecevit'i ne bekliyor? Ecevit'in yokluğunda Bilal'in yeni bir dert ortağı olacak: Gurur. Kendi yöntemleriyle üçüncü adamı ararken, fark etmeden, yıllardır unuttuğu birine çok yaklaşacak Gurur. Yıllar öncesiyle boğuşan biri daha var: Ahu. Ecevit'ten alacağı cevaplarla şimdi daha da çaresiz. Bu arada İrfan bir isim öğrenecek: Şerif! Parçalar yerine oturacak ve İrfan Bilal'in karşısına dikilecek.

Not Available
Season 01, Episode 14 Son Gülen İyi Güler

S01 E14

Jun 7, 2012
view more

Son Gülen İyi Güler Jun 7, 2012 KOVALAMACADA SON GÜLEN KİM OLACAK? Bilal, Gurur'un Gazanfer olduğunu öğrendi. Şimdi onu ölmekten beter edecekler. Ecevit ve Bilal Gurur'un işini bitirmek üzere iki ayrı koldan yola çıkacaklar. Ama bu yol her zamankinden tehlikeli. Gidip de dönmemek var. Bu yüzden önce Ahu ve İbo'yla vedalaşacaklar. Bu arada Gurur da boş durmuyor. O da onun kim olduğunu bilen Şerif'in peşinde. Ama onun için, önce Bilal'i indirmesi gerek. Kovalamaca başladı. Kim kimi indirecek? Ecevit ve Bilal'den biri Ahu'ya geri dönecek ama hangisi? Ahu endişeyle onları bekliyor ama olayların ortasındaki kadın bu defa Ahu değil. Sibel.

Not Available
Season 01, Episode 15 2 Saniye

S01 E15

Jun 14, 2012
view more

2 Saniye Jun 14, 2012 İKİ SANİYEDE HERŞEYİ ECEVİT Mİ YOKSA BİLAL Mİ DEĞİŞTİREBİLECEK? Gurur, ondan herşeyini alan Ecevit ve Bilal'den, ikisinin de en kıymetlisiyle intikam alma peşinde şimdi. Ecevit ve Bilal Ahu'yu kurtarmak için hayatları pahasına koşturacak. Ama ipler şimdi tamamen kopacak. Çünkü Gurur'un derdi o kadar basit değil. Onun şimdi, herkesin birden canını yakacak bir planı var. Bu planı bozmak için bizimkilerin sadece iki saniyesi olacak.

Not Available
Season 01, Episode 16 Bedel

S01 E16

Jun 21, 2012
view more

Bedel Jun 21, 2012 Gurur şimdi bizimkilerin elinde. Ama işleri henüz bitmedi. Çünkü onlar bugün, geçmişin intikamını kökünden alacaklar. İrfan'ın onlardan aldığını artık geri alma zamanı. Bu yolda Gurur, bizimkilere yardım edecek mi? Etse de etmese de. Şerif adım adım etrafını kuşatırken, İrfan son çaresine sarılacak. Ne de olsa şimdi, İrfan'ın erkekliği topun ağzında. İntikam yolunda hala sırt sırta giderken, ilişkilerde son sözler söylenecek. Çünkü bugün artık yolun sonu. Günün sonunda, biten sadece intikam olmayacak.

Not Available
Season 01, Episode 21

S01 E21

view more

Not Available